הנך מועבר לאתר החדש של גלית ליס, אנא המתן בסובלנות

Please Wait... we are moving you to Galit Liss New Web site, Thank You

גילה יצירת מחול מאת גלית ליס

תקציר מופע:

שורה של נשים עוצמתיות בחיוניותן ובגרותן, יוצאות לחפש את טעם החיים. מופע אמנות עכשווית המשלב קטעי תנועה, משחק, וידאו, מוסיקה, הומור וסיפורי חיים. יצירה מרגשת הנוגעת במשמעותה של ה"בחירה" בחיים ובאופן בו אנו בוחרים לחיותם.

משתתפות ושותפות ליצירה (לפי סדר הא'-ב'): חנה ריבר, מירי לרמן, מרים גבריאלי, רות בן ישראל, רות גלר, תלמה דים / מוסיקה עיצוב ועריכת קול: משה שאשו / עיצוב תלבושות: נעה וידמן/ עיצוב וביצוע תפאורה: גדי צחור/ עיצוב תאורה: מרטין עדין/ צילום, עיצוב ועריכת וידאו: ניב בן דוד/ אנימציה לרישום: רם עפרון


ביקורות


 "...כאשר חמש נשים מדהימות, אף לא אחת מהן, כמדומה, בת פחות משבעים, רוקדות על הבמה, הגיל נעשה בלתי קיים, עובדה ביולוגית שאפשר לייחס לה משמעויות שונות וזו שהועלתה בפתיחת פסטיבל אשה בחולון, בביומה של גלית ליס, היא הטובה בכולן"

 "המרקם התנועתי שנוצר על הבמה הוא עירוב מקסים ולפעמים קומי של סיפורים קטנים...הומור עצמי משגע. יש גם ריקוד ורצינות שובת לב.. כאשר עולה שוב האור הקהל מהופנט, מריע, מאוהב" (גבי אלדור - מעריב ) 
לביקורת של גבי אלדור על המופע "גילה",
מאת גלית ליס שהתפרסמה בעיתון מעריב, לחצו על התמונה להגדלה.

"ליס מביאה בפנינו מבט הרבה יותר נקי, ישר ומלא השראה ... בלי לזייף לרגע" (שי בר יעקב – ידיעות אחרונות)

"זה היה ערב מרגש וכל כך אמיתי וכנה. יצירתה של גלית ליס אפפה את כולי בחום ורוגע מרגע תחילתה. ישבתי שאוב פנימה כאילו אני חלק ממארג חיים שלם של חברה ,שלה- כלנו מייחלים. הרקדניות, הבמה , העיצוב ,התאורה , קטעי הוידיאו השלימו האחד את השני. הכל זרם בנינוחות ואמינות. השקט והרוגע הזורם מהבמה עלינו- הקהל, רק הוסיף שיכות דו צדדית". (יאיר ורדי- מנכ"ל סוזן דלל)   

יופי אין סופי והזמן החולף- תערוכה "יופי אין סופי" מזכירה מאוד תערוכות שאפשר לראות במרכז הארץ. העבודה הבולטת בה היא זו של הרקדנית גלית ליס, שיצרה עבודת מחול בשיתוף נשים שגילן מעל 70 ... בעבודת הוידאו רואים אותן בתנועה, ואילו התצלומים מקפיאים רגעים של שמחה ושל עוצמה. העבודה יוצאת דופן באופטימיות ובתבונה שבה. סמדר שפי - הארץ ( 9.1.2009 , גלרית הקצה , נהריה)

סרטים

קטע מתוך המופע "גילה" 

מתוך טקס פרס דן-דויד 2011 בהשתתפות השחקניות ונשים מהסדנה
A Part From " GILA " , DAN DAVID PRIZE AWARD CEREMONY 2011 Participants : Hanna Riber, Miriam Gabriely , Ruth Ben-Israel, Thelma Dim, Miri Lerman Beer, Ruth Geller and women from the Gila workshop.
Click to Watch